تبلیغات
شرکت مهندسی شهران سازه آفاق - برج پدیده شاندیز در مشهد + تصاویر
شرکت مهندسی شهران سازه آفاق
شرکت حقوقی طراحی و نظارت شهران سازه آفاق
مرتبه
تاریخ : سه شنبه 2 آبان 1396

برج پدیده شاندیز در مشهد + تصاویر

11707-42564 (Copy).jpg


به گزارش پروژه های عمرانی ایران، در دهه های اخیر کلانشهرها به نحو بی سابقه گسترش یافته اند. این گسترش کالبدی در بسیاری از موارد بیش از افزایش جمعیت بوده است؛ ترافیك بالای درون شهری و جدایی بیش از حد محل کار و مسكن، آلودگی های زیست محیطی و توسعه بی رویه شهرها بر روی اراضی زراعی، هدر دادن وقت، سوخت و انرژی و... همه مولود گسترش ناموزون شهری است. بلند مرتبه سازی یكی از راهكارهای مناسب در جهت کنترل و توسعه شهرها میباشد که از سوی کارشناسان و متخصصین امور شهری همواره مورد تأکید قرار گرفته است و به منظور بهره برداری از اراضی مرکز شهر و درپی توجه به اقتصاد شهر مطرح گردید.لذا در راستای حل مسائل امروزی وآینده شهر،راهبرد شهر فشرده و پروژه های بلندمرتبه سازی میتواند محورتوسعه آتی شهرها قرارگیردو برنامه ریزی مناسب جهت رشد عمودی شهر با توجه به توسعه پایدار شهری، نیز خود موضوع دیگری بوده که از اهمیت دو چندان برخوردار میباشد.

1- شهر رویایی پدیده شاندیز ( ارتفاع برج : 250 متر  )

این پروژه با زیربنای یک میلیون و ۲۰۰ هزار متر مربع در حال انجام است و در مدت دو سال و نیم به بهره برداری خواهد رسید.
مجموعه ای با عنوان شهر رویایی پدیده  که مدعی بزرگ ترین مرکز توریستی کشور است در مجاورت کلانشهر مشهد و با اعتباری قریب به ۲۰ هزار میلیارد ریال و در زمینی به وسعت ۵۰ هکتار، با کاربری های «مجتمع بزرگ فرهنگی، باغ گل و نمایشگاه دائمی گل و گیاه، هتل پنج ستاره، مجتمع مسکونی، شهربازی سر پوشیده، پارک آبی، مرکز بزرگ خرید و مجتمع اداری» است.
این مجموعه، در خرداد ماه سال ۱۳۹۰ با حضور استاندار خراسان رضوی، نماینده مردم طرقبه و شاندیز در مجلس شورای اسلامی و رییس وقت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشورآغاز شد.
بنا بر ادعای طراحان آن، حجم هندسی بزرگ ترین مرکز توریستی کشور واقع در منطقه شاندیز از دور نماد عدد هشت فارسی است. و عملیات احداث آن در مدت زمان ۸۸۸ روز پیش بینی شده است.


n82633959-71809824 (Copy).jpg

هتل-پدیده-شاندیز-مشهد-768x460 (Copy).jpg

shandiz-project (Copy).jpg

محوطه_پروژه_پدیده_کیش (Copy).jpg

shandiz-7 (Copy).jpg

31041_469 (Copy).jpg

Capture (Copy).jpg

shandiz-3 (Copy).jpg

2 (Copy).jpg

4 (Copy).jpg


شرکت مهندسی شهران سازه آفاق , با هدف ارتقاء سطح کیفی و پیشبرد صنعت ساختمان با استفاده از تکنولوژی های مدرن , مصالح و متریال های نوین , آماده همکاری در تمامی زمینه های مربوط به ساختمان سازی اعم از طراحی و نظارت , طراحی محوطه و فضای سبز , سازه و تاسیسات ,طراحی داخلی و نما , مرمت و بازسازی  و مشارکت در ساخت می باشد

***************************************************************
خدماتی که ارائه می دهیم حاصل سال های متمادی تجارب گرانبهاست و در کنار خود از تیم های کاری حرفه ای بهره می بریم.

1.PNG
طبقه بندی: پروژه های معماری ایران،  اخبار معماری، 
برچسب ها: بزرگ ترین مرکز توریستی کشور، برج شاندیز مشهد، طراحی نظارت و اجرا، شرکت معماری و طراحی، مشارکت در ساخت بابلسر، پروژه های معماری ایران، شهر رویایی ایران،
ارسال توسط مهدی علیزاده
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ