تبلیغات
شرکت مهندسی شهران سازه آفاق - سنگ طبیعی بهترین انتخاب برای شومینه شما +تصاویر
شرکت مهندسی شهران سازه آفاق
شرکت حقوقی طراحی و نظارت شهران سازه آفاق


 سنگ طبیعی بهترین انتخاب برای شومینه شما +تصاویر

Natural-Stone-Fireplace-Depositphotos-1020x610 (Copy).jpg

اکنون که فصل پائیز آمده است هیچ چیز بهتر از گرم شدن کنار یک آتش سوزان نیست.وقتی به سراغ طراحی شومینه
 می رویم ، سنگ طبیعی حقیقتاً شیک ترین ، زیباترین ، مقاوم ترین و کارامدترین متریال در اطراف ماست.


Natural-Stone-Fireplace-Depositphotos-1020x610 (Copy).jpg

سنگ طبیعی گرما را بهتر از چیزی که در آن وجود دارد، حفظ می کند، و تقریباً نیاز به نگهداری ندارد ، و به طور قابل توجهی مقاوم در برابر سایش و پاره شدن است. قسمت بالای شومینه، می تواند ماکسیمم درجه حرارت  را تحمل کند و مثل متریال های دیگر در معرض پوسیدگی و ذوب شدگی نیست . آیا زمان آن نرسیده است که شومینه آجر قدیمی خود را مدرن کنید یا شومینه ای جدید بسازید، برای اینکه بدانید چرا سنگ طبیعی تازه ترین انتخاب است.

حفظ گرما
سنگ طبیعی گرما را جذب، ذخیره و پخش میکند، بنابراین عملا می تواند بهره وری و کارایی خانه شما را بهبود بخشد، زیرا گرمای آتش شومینه را در تمام فضای خانه شما پخش می کند. سنگ مرمر و سنگ آهک منحصراً در جذب گرما بسیار خوب هستند، در حالی که گرانیت تنها در هدایت حرارت بسیار خوب است. بازالت و سنگ صابون به خصوص در حفظ گرما خوب می باشند و در حالیکه به آرامی گرما را در مدت زمان طولانی آزاد می کنند.

Stacked-stone-fireplace-Image-courtesy-of-M-S-International- (Copy).jpg

نیاز به نگهداری کم
نگهداری سنگ طبیعی بطور غیر معمول آسان است - به راحتی با پارچه در هر حال پاک میشود و پس از آن نو به نظرمیرسد.
بنا به آنچه گفته شد، برخی از سنگها، مانند سنگ مرمر، متخلخل هستند، بنابراین شما ممکن است بخواهید آنها را آب بندی کنید تا از نفوذ خاک و یا دود جلوگیری شود. صرف نظر از نوع سنگی که استفاده می کنید، شما میتوانید تا وقت خود را صرف لذت بردن از آن نمایید بجای اینکه همواره درتلاش برای حفظ و نگهداری آن باشید.

Natural-Stone-Fireplace-Depositphotos-1020x610 (Copy).jpg

طول عمر بالا
سنگ طبیعی یکی از قدیمی ترین مصالح ساختمانی در جهان است - و متریالی فوق العاده ماندگار است. فقط کافیست تا نگاهی به ساختمان های باستانی و قدیمی در سرتاسر جهان بیاندازید - سنگ باقی مانده در حالی که دیگر متریال ها محو و پوسیده شده اند. سطوح برخی از سنگ های می تواند بدون از دست دادن شفافیت خود طول عمر زیادی داشته باشد، در حالی که دیگرسنگ ها مانند سنگ آهک در طول زمان زیبایی آن در معرض هوا از بین میرود.

Stacked-stone-fire-pit-Image-courtesy-of-Marmiro-Stones-2-88 (Copy).jpg

دوام
سنگ طبیعی به علت عملا فنا ناپذیربودن وغیر قابل خراب شدن شناخته شده است. سنگ طبیعی می تواند بدون دورافتادن ،سایش و پاره شدن تا مدتها استفاده شود، و نیز دربرابرآسیب آب و ذوب شدن به شدت مقاوم است. به همین دلیل مردم در سطوحی که در معرض بیشترین ضربه خوردن هستند مانند بالای کانترهای آشپزخانه، کف طبقات، حمام ها و شومینه ها از سنگ استفاده می کنند.

Natural-Stone-Fireplaces-6-1020x610 (Copy).jpg

انواع سنگ
هنگامی که شما می توانید تقریباً هر سنگ طبیعی را برای شومینه خود انتخاب کنید، چند گزینه وجود دارد که بطور انحصاری برای فضا مناسب است. سنگ آهک و سنگ صابون تمیز و ساده هستند ، با حسی مدرن تر، در حالی که آرگیلیت (سنگ لوح ) همراه با حسی ساده  و روستایی فوق العاده با دوام است. سنگ مرمر دارای زیبایی فاخر است که تکرارشدنی نیست - و اگر می خواهید یک نگاه رسمی تر داشته باشید، می توان آن را جلا دهید برق بیندازید. گرانیت یک انتخاب عالی برای هر فضای معاصر است و یکی از سخت ترین و محکم ترین سنگ های موجود است. اگر شما چیزی چشمگیر را ترجیح می دهید ، شما نباید با انتخاب یک سنگ کاملا بافت دار مثل کوارتز اشتباه کنید.
شرکت مهندسی شهران سازه آفاق , با هدف ارتقاء سطح کیفی و پیشبرد صنعت ساختمان با استفاده از تکنولوژی های مدرن , مصالح و متریال های نوین , آماده همکاری در تمامی زمینه های مربوط به ساختمان سازی اعم از طراحی و نظارت , طراحی محوطه و فضای سبز , سازه و تاسیسات ,طراحی داخلی و نما , مرمت و بازسازی  و مشارکت در ساخت می باشد

***************************************************************
خدماتی که ارائه می دهیم حاصل سال های متمادی تجارب گرانبهاست و در کنار خود از تیم های کاری حرفه ای بهره می بریم.

1.PNG
طبقه بندی: متریال های مدرن، 
برچسب ها: طراحی شومینه، مقاوم ترین و کارامدترین متریال، مزایای سنگ طبیعی، قدیمی ترین مصالح ساختمانی، طراحی نظارت و اجرا، شرکت معماری و مهندسی، مشارکت در ساخت مازندران،
ارسال توسط مهدی علیزاده
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ