تبلیغات
شرکت مهندسی شهران سازه آفاق - کاغذ دیواری های نورانی + تصاویر
شرکت مهندسی شهران سازه آفاق
شرکت حقوقی طراحی و نظارت شهران سازه آفاق
مرتبه
تاریخ : شنبه 11 شهریور 1396


  کاغذ دیواری های نورانی + تصاویر

کاغذ_دیواری_آرکس (Copy).jpg

تکنولوژی پیشرفته در تولید کاغذ های دیواری نورانی:

پیشرفت تکنولوژی تمامی ابعاد زندگی ما انسان ها را دربر گرفته است، دیگر بعدی وجود ندارد که از پیشرفت تکنولوژی بهره نگیرید. تا به حال فکر کرده اید به جای هزینه های بالا در دکوراسیون، وسایلی در دسترس داشته باشید که چند نقش در دکوراسیون منزل شما را ایفا کنند؟ آیا تا امروز ایده ای از کاغذ دیواری های نورانی در ذهن داشته اید؟ امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی کاغذ های دیواری نورانی تولید شده، که این کاغذ های دیواری هم میتوانند در نقش چراغ ها ظاهر شوند و هم در زیبایی دکوراسیون منزل شما تاثیر داشته باشند.

11899508_1614558692139530_1588929590_n (Copy).jpg


-------3 (Copy).jpg

------ (Copy).jpg

ساختار کاغذ دیواری های نورانی:


مواد شیمیایی و البته بی خطر برای افراد که در طراحی این کاغـذ دیواری های نورانی استفاده می شود باعث می شود که در مصرف انرژی صرفه جویی صورت بگیرد. چرا که این سیستم جدید روشنایی به تنها ۳ تا ۵ ولت برق نیاز دارد و این میزان انرژی می تواند با پانل های خورشیدی و یا باتری های لیتیومی تامین شود. نوری که کاغذ دیواری های نورانی ساطع می کنند برابر با نور خورشید است و میزان آن می تواند توسط کلیدهای قطع کننده ای که برای لامپ های عادی نیز استفاده می شود تنظیم شود.


-------2 (Copy).jpg

شاید باورش کمی سخت باشد اما این نوع از کاغـذ دیـواری ها را علی رغم این که در ساختشان از مواد شیمیایی استفاده می شود؛ می شود جزو مواد و مصالح دوست دار طبیعت بر شمرد. دلیلی آن هم این است که چراغ های روشنایی تاثیر زیادی در انتشار گازهای گلخانه ای دارند ولی فناوری و تکنولوژی ساخت این کاغذ دیواری ها کمک می کند که میزان گازهای گلخانه ای به میزان قابل توجهی پایین بیاید.


2 (Copy).jpg

مزایای کاغذهای دیواری نورانی:

این نوع از کاغذ دیواری در زیر خود LED هایی را پنهان کرده که عمر آنها حدود ۵۰ ساعت است، و به همین واسطه در طول شب قادر است نوری طبیعی را برای منزل شما ایجاد کند. لازم به ذکر است که سازندگان این کاغذ های دیواری موفق به تولید ماده ای شیمیایی شده اند، که توسط آن قادر خواهند بود بر روی کاغذ های دیواری قدیمی نیز طرح هایی را کشیده، و سپس آنها را به نقاط نورانی در کاغذهای دیواری نورانی تبدیل کرده و مورد استفاده قرار دهند؛ به این شکل شما در دکوراسیون منزل هم از زیبایی کاغذ های دیواری قبلی خود استفاده کرده اید، و هم اینک از نور ایجاد شده در پس کاغذ دیواری خود بهره گرفته و زیبای وصف ناپذیری را به منزل خود بخشیده اید. جالب است بدانید این نوع کاغذ های دیواری دارای طرح های مختلفی هستند و شما خود نیز می توانید طرح درخواستی را به کارخانه داده و سپس کاغذ دیواری را با طرح و سلیقه خود تحویل بگیرید.

LEDWallpaper1 (Copy).jpg

ویژگی کاعذ دیواری نورانی:

عمر چراغ هایی که در پس این کاغذ دیواری های نورانی تعببیه می شود، حدود ۵۰ ساعت است و همین مساله این امکان را به شما می دهد که در طی شب بتوانید از نور های طبیعی در خانه تان بهره مند شوید. موضوع جالبی که در طراحی این کاغذ دیواری های نورانی وجود دارد این است که طراحان این نوع از کاغذ دیواری ها از ماده ای شیمیایی استفاده کرده اند که می توانند روی کاغذ دیواری های معمولی با آن ها طرح های ساده ای را نقاشی کرد و بعد این طرح ها را به قسمت های نورانی در کاغذ دیواری های نورانی تبدیل کنند.
کاغذ_دیواری_آرکس (Copy).jpg

01033105657 (Copy).jpg


کاغذ_دیواری_آرکس_image (Copy).jpg


این ماده این امکان را به شما می دهد که بتوانید یک کـاغذ دیـواری سه جانبه را در طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان تجربه کنید، این کـاغذ دیواری ها هم می توانند وظیفه روشنایی دکوراسیون داخلی خانه تان را بر عهده بگیرند، هم می توانند تاثیر گذاری یک اثر هنری را داشته باشند و در آخر هم که می توانند یک دیوارپوش بسیار شیک و زیبا و البته منحصر به فرد در طراحی دکوراسیون داخلی باشند.

wallpaper-patterns-041 (Copy).jpg

این نوع از کاغـذ دیواری ها دارای طرح های مختلف و خیلی زیادی هستند، حتی شما امکان این مساله را دارید که طرح مورد نظر خودتان را سفارش دهید تا کارخانه طرح شما را در ابعاد و اندازه دلخواه تان و حتی با رنگ بندی مورد علاقه تان بسازد با این کار شما قادر خواهید بود که به راحتی این کاغذ دیـواری ها را با دکوراسیون داخلی خانه تان ست کنید.شرکت مهندسی شهران سازه آفاق , با هدف ارتقاء سطح کیفی و پیشبرد صنعت ساختمان با استفاده از تکنولوژی های مدرن , مصالح و متریال های نوین , آماده همکاری در تمامی زمینه های مربوط به ساختمان سازی اعم از طراحی و نظارت , طراحی محوطه و فضای سبز , سازه و تاسیسات ,طراحی داخلی و نما , مرمت و بازسازی  و مشارکت در ساخت می باشد


1.PNG

طبقه بندی: متریال های مدرن، 
برچسب ها: کاعذ دیواری نورانی، مزایای کاغذهای دیواری نورانی، ساختار کاغذ دیواری های نورانی، دکوراسیون داخلی، دیوارپوش، نمایشگاه دکوراسیون داخلی، شرکت طراحی شهران سازه آفاق،
ارسال توسط مهدی علیزاده
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ